Filtron se připojil k mezinárodním nákupním skupinám

18 února 2019, 14:22

Jeden z mnoha důkazů dynamického vývoje značky Filtron je skutečnost, že se připojila k prestižní skupině značek licencovaných mezinárodními skupinami Adi, Gai, Nexus a Temot.

Filtron se připojil k mezinárodním nákupním skupinámCo znamená v praxi připojení značky Filtron k těmto nákupním skupinám? Komentář k tomu připojil Tomáš Grabias, VP & General Manager MANN+HUMMEL FT Poland, zodpovědný za prodej a vývoj značky Filtron.

„Nákupní skupiny Adi, Gai, Nexus a Temot nabízejí výjimečné možnosti rozvoje jak pro distributory, tak pro dodavatele dílů. V případě dodavatelů náhradních dílů členství ve skupině dává rovněž příležitost spolupracovat s novými distributory, stejně jako významnou marketingovou podporu.”

Připojení značky Filtron k těmto nákupním skupinám potvrzuje její velmi silnou pozici na evropském trhu.

„Mezi dodavateli součástí spojených s největšími nákupními skupinami jsou pouze uznávané, vybrané značky, které nabízejí osvědčené a vysoce kvalitní výrobky. Jsem nesmírně hrdý, že dlouhodobé zaangažování všech zaměstnanců naší společnosti vedlo k dosažení silného postavení na trhu a k získání důvěry stovek tisíc mechaniků v celé Evropě.”

ZDROJ: MANN+HUMMEL FT Poland

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!