Traktory Zetor byly k vidění opět na britském veletrhu LAMMA

, 23 ledna 2019, 10:47

Zemědělci a fanoušci traktorů ve Velké Británii měli 8. – 9. ledna možnost vidět stroje ze stáje Zetor a seznámit se i s novinkami z loňského roku. Na veletrhu zemědělské techniky LAMMA, který se uskutečnil v Birminghamu, brněnský výrobce vystavil několik svých strojů.

Traktory Zetor na britském veletrhu LAMMA

Vidět bylo možno Forterru HD 150, Proximu HS 120 (TIER IIIB) s čelním nakladačem Zetor System, Major CL 80 v novém designu a Utilix HT 55. Britskou premiéru tu zažil Crystal HD 170.

„Účast na veletrhu LAMMA, který je největší zemědělskou výstavou konanou ve Velké Británii a svým významem srovnatelnou s Agritechnicou, jsme si nemohli nechat ujít – získáváme zde řadu poptávek a kontaktů a uzavíráme zde i prodeje, vše s měřitelnými pozitivními výsledky. Na britském trhu byly traktory Proxima v emisním řešení STAGE IIIB v kombinaci s čelními nakladači a Major v novém designu velmi dobře v loňském roce přijaty. Doufáme, že stejně tak jsme se Británii trefili do vkusu i s představeným Crystalem HD 170,“ vyjádřil se k účasti Tibor Liška, ředitel afilace ZETOR UK Limited.

Akce se letos poprvé konala na novém místě a v nových prostorách, a to na krytém výstavišti NEC v Birminghamu, která skýtal téměř 20 tisíc metrů čtverečních výstavní plochy. Stejně jako v minulých letech, veletrh navštívilo okolo 40 tisíc návštěvníků, kteří se intenzivně zajímali o novinky v zemědělství i ty prezentované na stánku Zetor.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Anonym, 23 ledna 2019, 22:18 0 0

Tak my sme s tým po 10 rokoch sekli .. posledne sme si pripadali ako hnojári .. tak sa k nám chovali , a to bola posledná kvapka .. a to nehovorím o tom , že sa našli zamestnávatelia , ktorí nám proste nezaplatili a DAS s tým " nevedela " nič urobiť .. takže s takýmto prístupom bude šoférov ubúdať .

Odpověď