Novinky od Knorr-Bremse již k dostání v Penaxu

, 28 listopadu 2018, 20:37

U firmy Penax již můžete nakoupit nejžhavější novinky v nabídce společnosti Knorr-Bremse, mezi které patří EconX® TŘMENY a EconX® KOMPRESORY. Od roku 2019 nakoupíte také díly, které nepatří přímo do portfolia Knorr-Bremse, a to turbodmychadla, startéry a alternátory.

Cílem každé přepravní společnosti a uživatelů užitkových vozidel je udržení konkurenceschopnosti, bezpečnosti, maximálního jízdního výkonu, minimálního prostoje a tím zabezpečení výnosného obchodu. Společnost Knorr-Bremse – Truck Services prostřednictvím svých autorizovaných dealerů nabízí celou řadu produktů pro všechny stádia užitkových automobilů počínaje novými výrobky pro nová vozidla, originálně zpracované výrobky EconX® na opravy starších vozidel a servisní díly pro vozidla ve všech životních fázích.

Rozšíření produktů EconX®

Na automechanice ve Frankfurtu 2018 představila společnost Knorr-Bremse i rozšíření produktů z řady EconX®. Novinky z řad třmenů EconX® TŘMENY a EconX® KOMPRESORŮ.

Kompresor EconX® v Penaxu

Společnost Penax – Petr Sýba může od 3Q nabízet také modelovou řadu brzd SN6/SN7 pro vozidla IVECO, SB7 pro autobusy a následně od 4Q 2018 brzdu SN5 pro značky MAN a MERCEDES. Rozšířené portfolio kompresorů o aplikace na DAIMLER, DAF a VOLVO, jako alternativu k Wabco kompresorům. Jedná se o nejrozšířenější kompresory pro tyto značky. K dostání v Penaxu v průběhu 1Q/2Q 2019.

Rozšíření brzdových desek, kotoučů a brzdových válců

Od 3Q 2019 Penax může nabídnout pro vozidla SCANIA a DAF novou řadu brzdových desek a také rozšíření portfolia o brzdové obložení pro bubnové brzdy. U produktové řady brzdových válců, byla ve 3Q 2018 uvolněna na trh IAM řada nových brzdových válců pro aplikaci na BPW nápravy s kotoučovou brzdou.

Novinky od Knorr-Bremse

Mezi hlavní novinky v roce 2019 budou patřit dodávky dílů, které nepatří přímo do portfolia Knorr-Bremse. Jedná se o partnerství při dodávkách turbodmychadel, startérů a alternátorů. Úplnou novinkou je dodávka filtrů pro vaše vozidla DAF, MAN, Daimler, VOLVO, RENAULT, IVECO a SCANIE. Jedná se o filtry palivové, vzduchové, kabinové a olejové. Pro tyto produkty bude zaručena OE kvalita, která byla testována dle KB standardů. Na uvedení na trh se můžete těšit již v 1Q roku 2019.

Filtr k dostání v Penaxu

Více informací najdete na stránkách firmy PENAX – Petr Sýba s.r.o., kde můžete kontaktovat kohokoliv pro více informací.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!