Goodyear uvádí na trh novou řadu nákladních pneumatik Omnitrac pro smíšený provoz

, 28 listopadu 2018, 9:53

Společnost Goodyear uvádí na trh novou řadu nákladních pneumatik pro vozidla pohybující se na nezpevněných místech i na silnicích. Nová řada Omnitrac nabízí optimální odolnost proti poškození a delší životnost než předchozí pneumatiky Goodyear pro smíšený provoz.

Nové pneumatiky Omnitrac od Goodyear

Nové pneumatiky Goodyear vyvinul pro vozidla provozovaná dnes často ve smíšeném režimu, v němž se musejí vyrovnat s obtížnými podmínkami na nezpevněných místech, ale převážnou většinu času stráví na silnici. Jedná se o sklápěče, cementové míchačky, betonové pumpy a podvalníky provozované ve stavebnictví, ale také nákladní vozidla v odpadovém, recyklačním, dřevařském a zemědělském průmyslu.

Nová řada Omnistrac se skládá z deseti rozměrů (šest pneumatik Omnistrac S na řízenou nápravu a čtyři pneumatiky Omnistrac D na hnanou nápravu), včetně jednoho pro smíšený provoz zcela nového: rozměr 315/70R22,5, který vychází vstříc stále častějšímu používání standardních tahačů v tomto sektoru.

Nové pneumatiky Omnitrac od GoodyearPneumatiky obsahují novou technologii DuraShield, která zahrnuje exkluzivní svrchní pás zvyšující odolnost vůči poškození pláště, což současně také zlepšuje protektorovatelnost. K dalším přednostem patří zabudování čipu RFID do každé pneumatiky, což umožňuje její jednoduchou identifikaci pomocí externího zařízení, které je spojeno se systémem správy pneuhospodářství.

Komentáře

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!