Síť čerpacích stanic akceptující platbu kartou DKV se stále rozšiřuje

, 22 listopadu 2018, 12:15

Společnost DKV Euro Service systematicky rozšiřuje síť čerpacích stanic v Evropě, kde přijímají její karty. Aktuálně došlo k rozšíření akceptační sítě karty především v Itálii, Švýcarsku, Rakousku a Polsku. V České republice a na Slovensku akceptuje platby kartou DKV téměř 1.400 čerpacích stanic.

DKV Euro Service platba kartou na více čerpacích stanicích

V Itálii letos přibylo více než 200 čerpacích stanic značky Eni, ve Švýcarsku začalo platbu kartou DKV akceptovat 175 čerpacích stanic Tamoil. Zákazníci DKV tak mají v alpské zemi k dispozici celkem 500 čerpacích stanic. V Rakousku se k síti připojilo 77 čerpacích stanic A1,v Polsku se síť čerpacích stanic pro uživatele karty  letos rozrostla o 120 stanic značek Lotos, Moya, Uniwar, Citronex a Eko Tank.

V Česku a na Slovensku byla aktuálně akceptační síť rozšířena o sedm čerpacích stanic Benzinol, které se nacházejí především na severu a západě Slovenska.

„DKV se v posledních letech snaží do své sítě zařazovat především čerpací stanice, které standardně nabízejí paliva za nízké ceny nebo při platbě kartou DKV účtují nižší ceny než stojanové,“ vysvětluje Ondřej Pavlík, regionální ředitel DKV Euro Service pro východní Evropu.

Úzká spolupráce s některými řetězci umožňuje zákazníkům DKV čerpat paliva za výhodnou jednotnou cenu, která je garantována týden dopředu.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!