Firma Delphi vydala nový katalog dílů klimatizace

13 dubna 2018, 17:27

Rozšířená nabídka dílů pro klimatizační systémy od Delphi nabízí více než 900 nových aplikací. Nové katalogy Delphi jsou dostupné jak v papírové verzi, tak i v online verzi. Můžete v nich nalézt rozšířenou nabídku dílů pro klimatizační systémy pro více než 900 nových aplikací.

 

Nový katalog dílů klimatizace Delphi

Společnost Delphi vydala nový katalog dílů klimatizace a chlazení pro rok 2018 – publikovaný pod číslem S211/16. Nový katalog obsahuje informace o dílech pro populární modely vozidel v Evropě a Asii. Zahrnuje více než 1.450 katalogových čísel, které pokrývají více než 26.000 aplikací (značka/model/obsah motoru).

Katalog má samostatnou sekci pro novinky, aplikační část a převodník pro zákazníky, obsahující OE údaje a technické informace. Kompletní sortiment produktů lze dohledat v katalogu TecDoc, u kterého je společnost Delphi certifikovaným poskytovatelem dat třídy “A” nebo také v on-line katalogu Delphi Technologies, delphicat.com. Stránky obsahují mimo jiné nové obrázky produktů, podrobné technické údaje, funkci porovnání částí a snadné vyhledávání podle referenčního čísla Delphi, konkurence nebo OE. Informace v online katalogu jsou průběžně aktualizovány.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!