Nový KYB katalog pro rok 2018

, 12 března 2018, 19:29

KYB nyní představuje nový evropský katalog tlumičů pérování a pružin zavěšení. Katalog obsahuje kompletní abecední seznam vozidel a k němu přiřazené všechny dostupné KYB výrobky.

Nový KYB katalog pro rok 2018Nový katalog obsahuje více než 100 nových položek tlumičů a 230 nových položek pružin zavěšení včetně položek pro lehká užitková vozidla. Hodně těchto nových položek je již dostupných na skladě.

Nové tlumiče dodatečně pokrývají více než 6 mil. vozidel a nové pružiny pokrývají více než 9,5 mil vozidel napříč Evropou. Nové položky jsou v seznamu uvedeny níže.

Také je k dispozici 55 nových položek horního uložení tlumičů. Sada horního uložení je klíčová pro správnou funkci tlumiče a jeho životnost –  měla by být vyměněna pokaždé s tlumičem. V katalogu také naleznete 40 nových ochranných sad, které jsou nezbytnou součástí tlumiče. Tyto nové sady pokryjí dodatečně více než 26 mil. vozidel napříč evropských vozovým parkem.

Přesně 80 výrobců vozidel je uvedeno v KYB katalogu a díky tomu má katalog nejlepší pokrytí evropského vozového parku na poli náhradních dílů. Pro snazší vyhledávání jsou v obou katalozích výrobci seřazení abecedně a přehledná fota výrobků jsou také přiložena.

Interaktivní elektronickou verzi katalogu naleznete na KYB webových stránkách v sekci zóna podpory. Katalog je též součástí Tec Docu.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!