Nová traktorová pneumatika Nokian Tractor King

, 11 července 2018, 16:16

Nokian Tractor King je nová, traktorová pneumatika pro nejtěžší stroje a nejnáročnější terény v lesnictví, zemních pracích a silničním stavitelství. Zcela nový dezén, který zpevňuje kostru, představuje u traktorové pneumatiky revoluční řešení.

Nokian Tractor King - profilPožadavky kladené na traktorové pneumatiky je stále obtížnější splnit, protože u strojů se neustále zvyšuje jejich váha, výkon a silniční rychlost. Pro bezpečné a udržitelné práce v oboru lesnictví, zemních prací a silničního stavitelství vyvinula společnost Nokian Tyres novou pneumatiku Nokian Tractor King.

Bezstarostnost ve všech podmínkách

Nokian Tractor KingNokian Tractor King má kostru těžké pneumatiky pro zemní práce, která je doplněná o ocelové pásy, dodatečné kordové vrstvy a aramidem zesílené bočnice. V kombinaci se silnou směsí pryže je pneumatika extrémně odolná vůči průpichům a průrazům při práci.

Mnoho pneumatik se záběrovými zuby trpí problémy s vibracemi. Pneumatika Nokian Tractor King zajišťuje hladkou jízdu i při vysokých rychlostech. Díky své celkové odolnosti vůči opotřebení a ekologicky šetrné výrobě představuje ideální volbu.

Hlavní vlastnosti

  • O 50 % větší záběr

V porovnání se standardním dezénem záběrových zubů. Zcela nový dezén zaručuje přilnavost a záběr na každém typu povrchu, od lepivého jílu až po sypký písek.

  • Maximální rychlost 65 km/h

Ekonomické kilometry. Inovativní dezén odolný vůči opotřebení pro pohodlnou a úspornou jízdu.

  • Vysoká nosnost 320 kPa

Odolnost v nejnáročnějších podmínkách. Revoluční kostra a bočnice pro maximální odolnost vůči průpichu a průrazu.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!