Renault Trucks a WFP: zpátky z Ugandy

27 června 2017, 12:28

Poprvé za posledních 5 let vyvinul Renault Trucks nové školení pro budoucí školitele v rámci Světového potravinového programu (World Food Programme).

Zaměstnanci Renault Trucks se vrátili z pětidenního pobytu v Kampale, hlavním městě Ugandy, kde vedli školení Training of Trainers.

Kampala je město, které celé toto partnerství symbolizuje. Právě zde se totiž konalo vůbec první školení mechaniků v roce 2012.

Julie Marconnet, CSR a Partnership manager Renault Trucks, vysvětluje: „Toto nové školení doplňuje již dříve uskutečněná školení týmů v rámci Světového potravinového programu. Tato organizace tak nyní bude moci sama školit a řídit své zaměstnance. Vazby, které jsme navázali s WFP a který funguje pod záštitou OSN, jsou pevné a vyjadřují důležitost, kterou pro nás mají aktivity našich partnerů a našich klientů,“ uzavírá Julie Marconnet.

Související články

Technická informace SKF – nová konstrukce kolových ložisek
Technická informace SKF – nová konstrukce kolových ložisek

U kolových ložisek nákladních vozů Renault a Volvo, VKBA 5423, VKBA 5424 a VKBA 5425,  vytvořila společnost SKF novou modifikaci s konkrétními pokyny pro montáž.

Změny v ložiscích SKF pro nákladní vozy
Změny v ložiscích SKF pro nákladní vozy

Společnost SKF provedla změny v ložiscích kol používaných v nákladních vozech Volvo a Renault. V sadách VKBA 5423, VKBA 5424 a VKBA 5425 se nyní nacházejí ložiska s modifikovanou konstrukcí.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!