800.000 vozidlo Renault Trucks si převzala skupina Pigeon

, 10 dubna 2017, 14:39

Bruno Blin, prezident Renault Trucks, předal v areálu továrny Bourg en Bresse ve čtvrtek 6. dubna 2017 klíče od modelu Renault Trucks C 430 8×4 Thierry Pigeonovi, prezidentovi skupiny Pigeon. Tento model byl 800 000 vozidlem, které sjelo z výrobní linky továrny Renault Trucks, otevřené v Bourg en Bresse v roce 1964.

Ve čtvrtek 6. dubna 2017 si Thierry Pigeon, prezident skupiny Pigeon převzal z rukou Bruno Blina, prezidenta Renault Trucks, klíče od 800.000 vozidla, které bylo vyrobeno v továrně Renault Trucks v Bourg en Bresse.

Toto 800.000 vozidlo, model C430 8×4 domíchávač betonu, se připojilo k flotile 500 nákladních vozidel skupiny Pigeon. „Skupina Pigeon vlastní řadu vozidel Renault Trucks. Víme, že se můžeme rok co rok spolehnout na jejich kvalitu, spolehlivost a robustnost“, upřesňuje Thierry Pigeon, prezident skupiny  Pigeon. „Jsme velmi spokojení s úrovní spotřeby a inovativními technologiemi, stejně tak jako s ergonomií a pohodlím pro naše řidiče, které nová modelová řada Renault Trucks přináší.“

Prezident Renault Trucks Bruno Blin během slavnostního předání klíčů prohlásil: „Bourg je výjimečným místem. Od roku 1964 tato továrna vyrábí vozidla, která odpovídají těm nejvyšším nárokům profesionálů v dopravě, mezi které patří i skupina Pigeon. Díky dostupnosti naší sítě a vztahům se zákazníky jsme schopni reagovat na potřeby trhu.“  Bruno Blin také poděkoval společnosti Kertrucks, která je autorizovaným dealerem Renault Trucks v Bretani a úzce spolupracuje se skupinou Pigeon.

Výrobní závod Renault Trucks v Bourg en Bresse byl postaven v roce 1964 a zaměstnává 1.400 pracovníků. Každý den sjede z výrobní linky 120 vozidel dálkové, stavební a těžké stavební řady (T, C a K). Značka Renault Trucks má ve Francii další tři výrobní závody v Lyonu, Limoges a Blainville sur Orne.

Související články

273 nových pracovních míst
273 nových pracovních míst

Renault Trucks, díky příznivému obchodnímu výhledu, zaměstná v průběhu letošního roku 273 nových operátorů ve svých výrobních závodech v Lyonu, Bourg en Bresse, Limoges a Blainville sur Orne.

Renault Trucks C8x4 Tridem domíchávač betonu
Renault Trucks C8x4 Tridem domíchávač betonu

Zástupci společnosti BML, která se specializuje na přepravu betonové směsi v regionu Auvergne Rhône Alpes, si převzali 21. února 2017 v Lyonu klíče od modelu Renault Trucks C8x4 Tridem. Vozidlo je díky své konstrukce velmi snadno ovladatelné a vhodné zejména pro provoz ve městech.

Správná péče a údržba DPF
Správná péče a údržba DPF

Renault Trucks představuje informační kampaň zaměřenou na správnou péči a údržbu filtru pevných částic (DPF), které jsou nezbytné pro zachování optimálního výkonu vozidla a díky kterým má zákazník pod kontrolou spotřebu paliva a hladinu emisí svého vozidla.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!