Na Tchaj-wanu vyrobili pětitisící vozidlo DAF

, 18 ledna 2017, 8:14

Společnost DAF Trucks dosahuje na Tchaj-wanu významného růstu. Po necelých deseti letech od otevření závodu v Dadu sjelo z jeho montážní linky pětitisící vozidlo. S tržním podílem téměř 30 % v kategorii 12tunových vozidel je společnost DAF na Tchaj wanu lídrem na trhu mezi neasijskými značkami nákladních vozidel.

Každý týden dodává společnost DAF Trucks ze svých závodů v Eindhovenu a Leylandu komponenty pro své oblíbené řady LF, CF a XF105 na Tchaj wan, kde její partner, společnost Formosa Plastics Group, montuje čtyři nákladní vozidla denně. Všechna tato vozidla pohánějí osvědčené, spolehlivé a hospodárné motory PACCAR Euro 5. Před dvěma roky byla moderní montážní linka v Dadu významně rozšířena, aby pokryla rostoucí poptávku po vozidlech DAF na Tchaj-wanu.

DAF-Trucks-produced-5000-th-truck-in-Taiwan-DAF-CF85-410-2017-01-13

Kvalita nákladních vozidel DAF montovaných na Tchaj-wanu je na stejně vysoké úrovni, jakou se mohou pochlubit nákladní vozidla vyjíždějící z výrobních linek v Nizozemsku a Velké Británii,“ řekl Geert van Genugten, který je u společnosti DAF Trucks odpovědný za prodej v jihovýchodní Asii. „Pětitisícím tchajwanským nákladním vozidlem je tahač CF 85.410, který je určen pro dopravu surovin v papírenském průmyslu.

Na Tchaj- wanu se stává značka DAF stále populárnější a navíc se na ostrově velmi rychle rozvinula hustá síť dealerů DAF, kteří nabízejí kvalitní služby na špičkové úrovni a rychlé dodávky náhradních dílů.

 

Související články

Společnost DAF Trucks získala ocenění „2016 Commercial Fleet Awards“
Společnost DAF Trucks získala ocenění „2016 Commercial Fleet Awards“

Na slavnostním vyhlášení cen The Commercial Fleet Awards získala společnost DAF Trucks tři prestižní ceny: kromě toho, že samotná společnost byla oceněna jako „Truck Fleet Manufacturer of the Year“ (Fleetový výrobce nákladních vozidel roku), řada DAF LF získala ocenění „Best Urban Delivery Truck“ (Nejlepší nákladní vozidlo pro městskou rozvážku) a řada DAF CF obdržela cenu […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!