MANN-FILTER rozšiřuje nabídku patron do vysoušeče vzduchu ze tří na čtyři

26 června 2024, 14:33

Společnost MANN-FILTER rozšiřuje své portfolio patron do vysoušeče vzduchu a od května 2024 bude nabízet nové základní řešení. Tím se počet různých typů zvýší na čtyři. Prémiová značka zároveň sladí barvy svých stávajících patron se standardem na trhu.

MANN-FILTER nové patrony do vysoušeče vzduchu

Patrony do vysoušečů vzduchu se používají vždy, když systémy stlačeného vzduchu vyžadují spolehlivou ochranu. Společnost MANN+HUMMEL rozšiřuje své stávající portfolio a vyvinula nový model, který bude od května 2024 k dispozici na aftermarketu jako základní řešení MANN-FILTER.

Nový bílý produkt

“Naše základní patrona je vhodná pro všechny aplikace s nízkými nároky na stlačený vzduch,” vysvětluje Jörg Schömmel, Senior Range Manager pro aftermarket společnosti MANN+HUMMEL. “Nabízí optimální řešení pro nepřetržitý provoz na dlouhé vzdálenosti, kde je důležitý suchý stlačený vzduch. Při provozu na dlouhé vzdálenosti se spotřebovává velmi málo stlačeného vzduchu, což znamená, že dochází k menšímu otěru kompresoru, a tudíž k minimálnímu zanášení oleje. Z toho vyplývá, že “maratoncům” stačí pouze suchý vzduch, a proto je cenově výhodné základní řešení zcela dostačující. Pro proces sušení je naše nová, bílá patrona vysoušeče vzduchu vybavena výkonným molekulárním sítem,” vysvětluje Schömmel.

Společnost MANN-FILTER nyní nenabízí tři, ale čtyři různé typy vysoce kvalitních patron pro vysoušeče vzduchu – bílou verzi jako jednoduché řešení pro základní požadavky na vysoušení vzduchu, černou pro optimální výkon vysoušení, stříbrnou patronu s koalescenčním filtrem pro lepší ochranu systému před škodlivými kapičkami oleje a zlatou prémiovou verzi s dalším stupněm vysoušení a optimalizovanou separací oleje pro optimální ochranu v nejnáročnějších provozních podmínkách.

Z bílé na černou

Společnost MANN-FILTER opatřila dříve bílou standardní patronu černým obalem, čímž se její barva dostala do souladu s tržním standardem. Díky tomu se zákazníci snáze orientují.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!