Zemědělské a lesnické veletrhy se vrací na brněnské výstaviště v roce 2024

16 května 2023, 13:52

Po šestileté pauze se vrací na brněnské výstaviště Mezinárodní veletrh zemědělské techniky TECHAGRO, mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh SILVA REGINA a Veletrh obnovitelných zdrojů energie v zemědělství a lesnictví BIOMASA, které se uskuteční od 7. do 11. dubna 2024. V obvyklé sestavě proběhly brněnské zemědělské a lesnické veletrhy naposledy v roce 2018, veletrhy SILVA REGINA a BIOMASA se konaly v roce 2022 samostatně. Tento komplex patří mezi tři největší veletrhy svého druhu v Evropě. Veletrh Techagro je zaměřen na rostlinnou výrobu.

Nadcházející ročník veletrhu TECHAGRO se bude věnovat trendům, které v současné době zemědělstvím hýbou, především digitalizaci a preciznímu zemědělství. Pořadatelé plánují pro tuto problematiku vyčlenit zvláštní prostor s pódiem, na kterém by po celou dobu probíhal edukativní program

. Vystavovatelé budou mít možnost využít typizované stánky nebo individuální expozice. V plánu je i uspořádání odborné konference. Tento formát se osvědčil na jiných veletrzích pořádaných na brněnském výstavišti, například na Mezinárodním strojírenském veletrhu.

Podmínky pro vystavovatele jsou k dispozici na webových stránkách všech tří veletrhů a organizátor už zahájil přípravy.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!