Společnost TecAlliance zařadila MANN-FILTER mezi „Premier Data Supplier“

26 dubna 2023, 14:06

V únoru 2023 získala značka MANN-FILTER, součást globálního experta na filtraci MANN+HUMMEL, ocenění TecDoc Gold Standard „Premier Data Supplier“ od společnosti TecAlliance. Tato pečeť kvality je udělována dodavatelům, kteří zajišťují nejvyšší standard kvality dodávaných dat.

MANN-FILTER "Premier Data Supplier"

Tito dodavatelé dat jsou hodnoceni na základě mnoha kritérií, jako je validace a klíčové ukazatele výkonnosti (KPI). Před zavedením pečeti kvality „Premier Data Supplier“ v roce 2021 byla značka MANN-FILTER již řadu let „Certified Data Supplier“.

„Jsme velmi hrdí na to, že společnost MANN-FILTER získala toto ocenění,“ říká Frank Friedmann, ředitel produktového managementu IAM Europe společnosti MANN+HUMMEL. „Vysoce kvalitní data jsou nesmírně důležitou součástí našeho zaměření na zákazníka. Našim zákazníkům pomáháme tím, že jim poskytujeme vysoce kvalitní informace o našich filtrech, tj. rozměry, obrázky, vlastnosti výrobků, reference a odkazy na příslušná vozidla. Díky tomu mohou servisy a velkoobchodníci v systému TecDoc rychle najít mezi více než 6 800 filtry MANN-FILTER po celém světě přesně ten filtr, který potřebují pro své konkrétní použití. To je to, co máme na mysli naším sloganem „MANN-FILTER – perfektní díly. Perfektní servis.“, dodává Friedmann.

TecAlliance je celosvětová iniciativa, která již více než 25 let stanovuje standardy pro data na mezinárodním aftermarketu. TecDoc je služba poskytovaná společností TecAlliance a je předním světovým katalogem náhradních dílů na aftermarketu.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!