Podsvícené logo na masce chladiče – zajímavost od společnosti HELLA

27 září 2022, 15:02

Společnost Hella, patřící do skupiny FORVIA, se od 26. srpna do 4. září 2022 zúčastnila veletrhu Caravan Salon, specializovaného veletrhu zaměřeného na obytné vozy a karavany, který se konal v Düsseldorfu. Na veletrhu představila jednu zajímavou novinku.

Prototyp podsvíceného loga na masce chladiče Zdroj: www.hella.com

Na stánku firmy HELLA se velkému zájmu těšilo personalizované, osvětlené futuristické logo na masce chladiče. Vzhled, design a kvalita loga na masce chladiče jsou pro každou automobilku obzvláště důležité. Potenciální zákazník hned na první pohled vnímá značku konkrétního vozu. Pomocí různých optických systémů lze dosáhnout zajímavých efektů a vytvořit nové možnosti pro designéry v rámci příslušných předpisů. HELLA používá při řešení mřížek chladičů také speciální technologie, například laserové strukturování.

„Ve spolupráci se skupinou Erwin Hymer Group jsme pro společnost Carado GmbH postavili prototyp masky, který lze po drobných úpravách využít i pro další značky skupiny Erwin Hymer Group,“ říká Franco Ricchiuto, vedoucí prodeje odpovědný za sektor karavanů HELLA. „Takový produkt tu ještě nebyl. Jsme proto rádi, že návštěvníci veletrhu Caravan Salon měli možnost seznámit se s opravdu jedinečnou novinkou. Po skončení veletrhu se rozhodneme, zda projekt budeme realizovat. A to je teprve začátek: díky této odlišnosti budou mít naši zákazníci v budoucnu mnohem více možností přizpůsobit design v souladu s předpisy pro výrobky silničního osvětlení. Předpisy v tomto ohledu vstoupí v platnost počátkem roku 2023, od té doby bude v evropských zemích světelné logo povoleno.“

Caravan Salon je každoroční veletrh v Düsseldorfu. Během deseti dnů konání veletrhu se návštěvníci mohli seznámit s technickými aspekty obytných vozů, náhradními díly, novým technickým vývojem, příslušenstvím pro obytné vozy a dalším sortimentem.

Author: AnM
Journalist at TruckFocus.cz

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!