Muzejní noc v ZETOR Gallery

, 18 května 2022, 10:59

V sobotu 21. května se uskuteční akce Muzejní noc v ZETOR Gallery. Na návštěvníky čekají naleštěné exponáty, zajímavý program a mnohé atrakce.

Muzejní noc v ZETOR Gallery

Můžete se těšit na výstavu „Make VRKY Models, Not War“, která představuje dřevěné modely automobilů, nákladních aut, traktorů nebo i letadel českých a zahraničních značek. Jejich autorem je architekt a designér, pan Martin Navrkal.

Srdce milovníků historických modelů jistě potěší dva vzácné ZETOR traktory, které jsou v muzeu nově vystavovány. První z těchto modelů, ZETOR 3045, je vůbec první ZETOR s pohonem čtyř kol. Druhým krasavcem, kterým se nyní můžeme v galerii pyšnit, je ZETOR Super County, který je považován za opravdovou raritu.

Na své si přijdou také nejmenší návštěvníci, kteří se budou moci prohánět na šlapacích traktůrcích, vymalovat si omalovánku s traktorem a samozřejmě si exponáty důkladně projít a prozkoumat. K dispozici bude také počítačová hra Farming Simulator 22 nebo simulátor čelního nakladače. Pro všechny návštěvníky je přichystán zábavný kvíz, za jehož správné vyplnění dostanou sladkou odměnu a malý dárek jako překvapení.

Muzejní noc bude v ZETOR Gallery probíhat od 18 do 22:30 hodin, s posledním vstupem ve 22 hodin. Děti, studenti, senioři nad 65 let a zaměstnanci ZETORU budou mít vstup zdarma, dospělí se mohou těšit na zvýhodněné vstupné 40 Kč.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!