Der Kurier představuje nový portál

18 ledna 2022, 9:13

Der Kurier spustil nový portál, který je určen primárně pro soukromé osoby. Expresní doručení za běžné ceny, dříve dostupné převážně pro velké firmy, jsou tak nyní dostupné pro každého.

„Buď je zásilka levná a jde do Německa několik dní, nebo ji doručí zítra, ale stojí majlant. V Der Kurier jdeme proti zavedeným pořádkům a nabízíme doručení do druhého dne za nejnižší možnou cenu,” říká úvodem Přemysl Lukeš, výkonný ředitel společnosti Der Kurier.

Nový portál je určen primárně pro soukromé osoby, ale využívat ho mohou bez problémů i firemní klienti, kteří posílají jen občasně nebo se nechtějí registrovat k zákaznickým účtům.  Momentálně je možné si tuto dopravu objednat z Prahy, středních Čech, Ústí nad Labem, Mladé Boleslavi a Liberce. Do budoucna je v plánu tuto službu rozšířit také o další česká města.

Rychle neznamená draze

Od konce minulého roku je odesílání do nebo z Německa ještě dostupnější. Nyní si expresní dopravu do 1 dne může za běžné ceny objednat každý. Vše funguje velmi jednoduše a intuitivně. Uživatel vyplní odkud, kam chce zásilku poslat a systém sám nabídne možné varianty vyzvednutí a doručení.

„Protože si vážíme času našeho a našich zákazníků, nabízíme možnost si objednat 2 hodinové okno pro vyzvednutí zásilky po Praze a mimo pražské obsluhované oblasti pak 4 hodinová okna,“ říká Přemysl Lukeš, výkonný ředitel společnosti Der Kurier.

Jednodušší než kdy dříve

Jde o jednoduchý proces, kdy po odsouhlasení objednávky zaplatí zákazník na internetu pomocí platební karty. Následně po zaplacení obdrží do emailu potřebné přepravní štítky a fakturu na přepravu a zásilku připraví k převzetí. V den odesílání zavolá s časovým předstihem kurýr a individuálně se ze zákazníkem dohodne na předání zásilky k odeslání. Případně je zde možnost předání zásilky i na depu na Praze 8. Tato služba funguje i obráceně, takže lze objednat importní přepravu, kdy je zásilka doručena přímo do rukou adresáta nebo je možné si ji vyzvednout na již zmíněném depu na Praze 8.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!