Zetor Forterra v novém vylepšeném provedení

12 ledna 2022, 11:37

V posledních letech zaznamenal design traktorů ZETOR výrazný posun. Všechny užitkové traktory se takzvaně převlékly do kabátu Pininfarina. Tento nový vzhled šel vždy ruku v ruce s funkčním vylepšením. A na jaké designové vylepšení čeká hned zkraje roku modelovou řadu Forterra?

Zetor Forterra

Traktory řady Forterra budou vylepšeny o čelní masku se světlomety v černém provedení. Doposud byla stříbrná stejně jako čelní maska traktorů řady Proxima. Nyní tak bude již na první pohled snazší traktory od sebe rozlišit.

Co se týče funkčních vylepšení, které ale s designovou změnou přímo nesouvisí, pak nejvýznamnější z nich je možnost volby převodovky Classic (nejvyšší rychlost jízdy je dosažena při jmenovitých otáčkách motoru), která je určená pro Forterru HSX. Nově bude možné zvolit buď současné provedení s ECO převodovkou nebo verzi Classic podle toho, k jakým účelům je traktor využíván. Při tahově náročných pracích, ať už na poli nebo na silnici, bude převodovka Classic vhodnější.

Traktory Zetorse snaží svým uživatelům vycházet vstříc za každých okolností. Inovace modelových řad si kladou za cíl poskytnout maximální komfort a vyšší užitkovou hodnotu traktoru. Samozřejmostí je usnadnění práce a úspora energie i finančních prostředků.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!