FPT průmyslové motory na dosah vaší ruky díky aplikaci MyFPT

16 dubna 2021, 15:09

Pro uživatele průmyslových motorů FPT přichází MyFPT aplikace pro smartphony, která nejen přináší všechna data, uživatelské příručky a servisní plány pro průmyslové motory FPT a strojní zařízení vybavené motory FPT doslova do rukou uživatele, ale také poskytuje informace o provozním stavu pohonné jednotky v reálném čase (jako jsou otáčky, teplota, spotřeba atd.) a umožňuje požádat o pomoc jednoduše kliknutím.

Aplikace MyFPT

Ve skutečnosti MyFPT nabízí dva typy služeb: během připojení a bez. Aplikace offline obsahuje všechna data motoru, jako jsou technické a specifické informace o emisích, kompletní technickou dokumentaci s uživatelskými a servisními manuály a část věnovanou náhradním dílům s podrobnostmi o nejčastěji vyměňovaných dílech. V offline sekci můžete také kontaktovat zákaznické centrum FPT Industrial a požádat o pomoc nebo informace o motoru a také vyhledat nejbližšího prodejce.

Služby poskytované po připojení pomocí hardwarového klíče Bluetooth připojeného k diagnostické zásuvce motoru umožňují zákazníkovi sledovat provoz a stav všech registrovaných FPT motorů v reálném čase. Zákazník si může zobrazit „živá“ data týkající se otáček motoru, provozní teploty, hladiny kapalin a spotřeby paliva. Okamžitě se zjistí jakákoli anomálie a kódy se odešlou přímo do zákaznického centra, což zkracuje čas diagnostiky. Zákazník může postupovat podle návodu, aby se co nejrychleji vrátil do provozu, případně aktivoval asistenční službu.

Aplikace vyšla v roce 2020 a je k dispozici v App Store nebo Google Play. MyFPT je zdarma, ale uživatelé se musí zaregistrovat, aby mohli využívat výhod těchto služeb a neustále sledovat všechny své průmyslové motory FPT.

Je k dispozici ve 25 zemích: Albánie, Andorra, Rakousko, Brazílie, Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Finsko, Francie, Německo, Irsko, Itálie, Lucembursko, Monako, Nizozemí, Norsko, Portugalsko, San Marino, Slovensko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Spojené království a USA.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!