Textar bojuje proti padělaným dílům nákladních vozidel

24 března 2021, 11:24

Na trhu se stále bohužel objevují také nepoctivci, a proto v zájmu bezpečnosti zákazníků doplnila společnost Textar balení svých výrobků pro užitková vozidla bezpečnostní plombou PROriginal k ochraně proti padělaným výrobkům.

Produktové pirátství je realita. Někteří zákazníci podlehnou pokušení zdánlivé úspory a nakoupí například levné produkty na internetu, které však mohou být potenciálně nebezpečnými padělky. Takové výrobky často nesplňují příslušné normy, nejsou testovány, a proto mohou mít velmi špatný brzdný účinek.

Proto firma TMD Friction učinila další krok k zajištění ještě lepší ochrany proti padělaným výrobkům. Balení výrobků značky Textar pro užitková vozidla nyní navíc obsahuje speciální bezpečnostní plombu PROriginal. Od loňského roku se tento bezpečnostní prvek používá na výrobcích Textar pro osobní automobily.

Plomba PROriginal je umístěna na obalu takovým způsobem, že se při vyjmutí produktu musí odtrhnout. Navíc se na zadní straně plomby nachází QR a alfanumerický kód.

Zákazník tak může ověřit pravost produktu dvěma způsoby:

  1. naskenováním QR kódu pomocí aplikace Textar Brakebook (zdarma pro iOS a Android) nebo jiným skenerem QR kódu
  2. zadáním alfanumerického kódu na webové stránce www.fightingthefakes.com

Po zadání nebo naskenování kódu obdrží zákazník jednu z následujících odpovědí:

  • Máte originální produkt Textar.
  • Tento kód již byl naskenován. Pokud nebyl obal otevřený, kontaktujte nás.
  • Výstraha! Toto není platný kód.

To umožňuje zákazníkovi okamžitě zjistit, zda produkt, který mají, je originálem nebo padělkem. Pokud má zákazník neplatný kód nebo kód, který již byl naskenovaný, je vysoce pravděpodobné, že se jedná o padělky a společnost TMD Friction by měla být okamžitě informována pomocí online kontaktního formuláře, nebo servisní infolince (+49 (0) 2171 7032397), aby bylo možné provést další kroky.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!