Ford Trucks: Nová převodovka a řiditelná zadní náprava

10 února 2021, 13:51

Rozvážková vozidla a podvozky pro speciální nástavby Ford Trucks jsou vybaveny  9stupňovou automatizovanou převodovkou ZF EcoTronic. 9stupňová automatizovaná převodovka ZF EcoTronic vyvinutá techniky společnosti Ford Trucks odpovídá očekáváním a preferencím zákazníků a nabízí značný jízdní komfort, zejména při hustém provozu ve městě.

Ford Trucks

Snižuje také spotřebu paliva a celkové náklady. Vozidla s převodovkou ZF EcoTronic nabízí lepší jízdní komfort u lehkých sklápěčů s výkonem 330 k a lehkých silničních nákladních vozidel. Tím, že eliminuje řazení, umožňuje užitkovým vozidlům jako jsou hasičské vozy fungovat ještě rychleji v situacích, kdy se počítá každá sekunda.

Zadní řiditelná náprava, vylepšená manévrovatelnost a poloměr otáčení

Konstruktéři společnosti Ford Trucks chápou důležitost manévrovatelnosti a malého poloměru zatáčení během městského provozu a vyvinuli novou zadní řiditelnou nápravu pro zvýšení manévrovatelnosti u třínápravových vozidel s devítilitrovým motorem 6×2. Nový systém snižuje poloměr otáčení o 9 % a nabízí pohodlnější zážitek z jízdy, zejména v omezeném městském prostředí.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!