Celoroční novinka Yokohamy – BluEarth-Van All Season

26 ledna 2021, 16:36

Na jaře 2021 v Evropě a Rusku zahájí Yokohama prodej nové celoroční pneumatiky pro užitková vozidla – BluEarth-Van All Season RY61. Pneumatika bude k dispozici ve 23 velikostech, od 225/55R17C 104/102H po 195/70R15C 104/102T.

Yokohama BluEarth-Van All Season

Celoroční pneumatiky lze použít pro všechna čtyři roční období, pro jízdu v různých podmínkách, na suchých, mokrých nebo i zasněžených komunikacích. Hlavní výhodou tohoto typu pneumatik je, že je nemusíte každou sezónu vyměňovat.

Nová Yokohama BluEarth-Van All Season RY61 získala evropskou certifikaci pro zimní pneumatiky (3PMSF). Běhoun BluEarth-Van All Season RY61 využívá Triple WD Groove, který kombinuje klikatou centrální drážku pro přilnavost na sněhu a dvě rovné drážky po stranách, které odvádějí vodu.

Směs pneumatik se skládá ze tří různých polymerů. Vysoký obsah oxidu křemičitého ve směsi přispívá k rovnováze mezi výkonem na mokru a úsporou paliva. Boční stěna má konstrukci „Anti-Cracking Serration“, která zabraňuje praskání.

Yokohama Rubber posiluje svoji nabídku celoročních pneumatik, které jsou v posledních letech stále populárnější jako alternativa k letním a zimním pneumatikám.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!