Výrobce přípojných vozidel Agados přichází s novou řadou skříňových přívěsů

, 24 srpna 2020, 11:33

Největší výrobce přívěsů u nás společnost Agados rozšiřuje již zaběhlou a osvědčenou řadu skříňových přívěsů. Ať se jedná o skříňové nástavby umístěné na podvozky řady VZ s koly vedle ložné plochy do celkové délky 3,5m, či velkoobjemové přívěsy do 3,5t s koly pod ložnou plochou v rozměrech dle přání zákazníka.

Skříňový přívěs Agados

Skříňové přívěsy lze dodat s různým provedením interiéru. Skříň je možno upravit pro přepravu kol, s příčkami na oděvy nebo jako prodejní stánek. Provedení skříně může mít pryžové těsnění na rampě nebo dveřích. Vybrat je možno kování s integrovaným těsněním pomocí masivního hliníkového profilu na dveřích, rampě nebo boční klapce.

„Dle přání a potřeb zákazníka nabízíme i zadní dvoukřídlé dveře nebo rampu, boční výklopnou klapku, boční dveře, vnitřní osvětlení nebo úchytné prvky uvnitř skříně. Novou řadou skříňových přívěsů reagujeme na stále rostoucí nároky našich zákazníků,“ říká Petr Ostrý, spolumajitel a jednatel Agados.

Firma Agados vyrábí téměř všechno, co je možné postavit na kolech a připojit za tažné vozidlo, tedy celý sortiment 01, 02, 03, 04. Ve svém portfoliu má speciální projekty pro armádu a integrovaný záchranný systém, ale i přívěsy pro civilní přepravu. Ať je to variabilní hydraulický přívěs ADAM, základní valníkové přívěsy za auto, přepravníky motocyklů a automobilů, skříňové přívěsy nebo profesionální přívěsy s délkou přes 10 metrů. Oblíbené jsou také profesionální přívěsy na míru.

Brzděné přívěsy Agados jsou nově v základu vybaveny osvětlením s nejmodernější LED technologií ve vlastním designu AGADOS. Ta obsahuje mimo jiné dynamický ukazatel směru, trend v designu automobilového průmyslu poslední doby, nebo například neonový efekt – obrysové světlo, které má výraznou svítivost a zároveň neoslňuje ostatní řidiče.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!