Servisní služby automobilky Tatra Trucks v maximální míře podporují IZS České republiky a AČR

, 8 dubna 2020, 12:58

Výroba ve společnosti Tatra Trucks běží naplno a zatím se neplánuje její omezování. Současně však nejstarší český výrobce automobilů věnuje mimořádné úsilí ochraně zaměstnanců před šířením nákazy způsobené koronavirem. Kopřivnická společnost zároveň nadále zajištuje i servisní služby pro své zákazníky, v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu však nastavila nejvyšší prioritu pro složky Integrovaného záchranného systému ČR a Armády České republiky.

Služby Tatra Trucks

Kvůli pandemické situaci v České republice i jinde ve světě česká vláda vyhlásila nouzový stav. V této souvislosti vedení společnosti Tatra Trucks přijalo vedle opatření na ochranu zdraví zaměstnanců i kroky a nastavení servisních služeb tak, aby v maximální možné míře podporovala provozuschopnost vozidel značky Tatra ve službách IZS České republiky a AČR. Vozy Tatra tvoří významnou část vozového parku hasičských jednotek i armády a v současné době plní řadu úkolů, proto jsou odstávky nežádoucí.

„V rámci celé dealerské a servisní sítě včetně servisního střediska společnosti v Kopřivnici byla nastavena nejvyšší priorita pro opravy vozidel Tatra plnících úkoly u složek IZS České republiky a české armády. Současně jsou průběžně monitorovány vozy přistavené do jednotlivých servisů. Pro tato vozidla kopřivnická automobilka také v maximální míře zajišťuje přednostní dodávky potřebných náhradních dílů,“ sdělila Iva Hovadová, ředitelka poprodejních služeb společnosti.

Tým poprodejních služeb realizuje jednotlivé servisní zásahy a současně koordinuje potřebné úkony prostřednictvím non stop služby Tatra Service Assistance. Společnost také v nezměněné podobě zajišťuje komplexní poprodejní služby pro své zákazníky.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!