Renault Trucks představuje speciální edici T 01 Racing

, 10 března 2020, 9:58

Renault Trucks představuje speciální edici T 01 Racing u příležitosti uvedení 13 litrového motoru o výkonu 480 k do své nabídky ojetých vozidel. Vůz byl kompletně přestavěn v továrně pro ojetá vozidla a přichází na trh včetně roční záruky výrobce.

Renault Trucks T 01 Racing

Renault Trucks představuje novou edici se sportovním vzhledem u příležitosti uvedení 13 litrového motoru do své nabídky ojetých vozidel: Renault Trucks T 01 Racing.

Design tohoto vozidla Euro 6 poslední generace navrhli designéři studia Halle du Design (HDD), vlastního oddělení designu francouzského výrobce. Inspirace ze světa automobilových závodů se přetavila do moderního designu, který podtrhuje technický výkon vozidla.

Exteriér vozidla je nepřehlédnutelný díky kombinaci tří odstínů na bílém pozadí: třpytivě černé, ohnivě červené a ostře žluté barvy. Ohnivě červená barva byla použita i ve vnitřní části světlometů. Výjimečné reflexní polepy zdůrazňují inspiraci ze světa automobilových závodů, který připomínají i další barevné prvky na sluneční cloně, kolech, mřížce chladiče a zpětných zrcátkách.

Interiér vozidla pocit světa automobilových závodů ještě znásobuje. Po otevření dveří zaujmou prahy v ohnivě červené a ostře žluté barvě. Řidiče osloví kombinace antracitově šedého a karbonového odstínu interiéru. Odkládací přihrádka před spolujezdcem má také červenou rukojeť.

Na přání si může zákazník zvolit další komponenty jako LED světelnou rampu, střešní klaxon nebo dolakování některých prvků.

Renault Trucks T 01 Racing je ojeté vozidlo, které vybrali, přestavěli a připravili odborníci z Renault Trucks v souladu se standardy výrobce a s použitím certifikovaných originálních dílů.  Má nízký počet najetých kilometrů a je dodávané společně se zárukou na 12 měsíců anebo 120.000 km.

Renault Trucks T 01 Racing interiér

Nákladní vozidla Used Trucks by Renault Trucks

Značka Used Trucks by Renault Trucks zastřešuje všechny aktivity výrobce v segmentu ojetých vozidel.

Used Trucks by Renault Trucks staví na třech základních pilířích: závazek kvality a transparentnosti při výběru a přípravě vozidel, nabídka vozidel a služeb na míru a hustá síť profesionálů, která je na blízku zákazníkům.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!