Použité vozy k dispozici u DAF Used Truck Centre

, 5 února 2020, 9:00

Zakoupením použitého vozidla DAF můžete dosáhnout 15 % úspory paliva – a možná ještě více. První použitá, efektivní vozidla z nové generace jsou nyní dostupná u dealerů DAF a ve čtyřech střediscích DAF Used Truck Centre. Součástí dodávky je záruka od výrobce, nejnovější inovace a maximálně 400.000 najetých kilometrů. Téměř nové vozidlo je rovněž možné zakoupit na leasing s velmi příznivou sazbou. 

Použité vozy k dispozici u DAF Used Truck Centre

„Zkušenosti ukazují, že mnoho z těch, kdo zakoupili téměř nové vozidlo z řady roku 2017, předtím řídilo vozidlo Euro 5,“ říká Marty van den Dungen, ředitel divize prodeje použitých vozidel Used Trucks ve společnosti DAF. „Jsou celkem snadno schopní dosáhnout úspory paliva až 15 %, nemluvě o výhodách systému Maut, které souvisejí s provozováním vozidla Euro 6, a o výjimkách pro zvláštní oblasti v některých městech, průmyslových oblastech a přístavech.“

Podle výsledků testů prováděných novináři v celé Evropě dokáže každý, kdo řídí vozidlo Euro 6 první generace, dosáhnout úspory paliva až 7 %.

„O 15 % nižší spotřeba paliva“

„Investice do vozového parku použitých vozidel DAF Euro 6 se vyplatila do posledního centu,“ uvádí Carlos Liste, majitel společnosti Maquisaba Logistics ve španělském městě Santa Comba.

„Jsou neuvěřitelně spolehlivá a každý den provozu se nám daří dosáhnout úspory nákladů na palivo až 15 % v porovnání s vozidly Euro 5. Zčásti díky vyššímu užitečnému zatížení a delším servisním intervalům pozvedla nejnovější generace vozidel Euro 6 efektivitu mého vozového parku na mnohem vyšší úroveň. To není všechno: na mé řidiče udělalo skvělý dojem vynikající pohodlí a jízdní vlastnosti. Svá nová vozidla mají opravdu rádi.“

Vozidla DAF First Choice

Každé použité vozidlo z nejnovější generace vozidel dostane u dealera DAF označení „DAF First Choice“. Tato vozidla vypadají jako nová. Absolvují kontrolu podle seznamu 200 bodů a jsou ve špičkové technické kondici, která je zárukou maximální spolehlivosti a optimální provozuschopnosti. Vozidla DAF First Choice, která nejsou starší než 4 roky, jsou dodávána s 12měsíční zárukou od výrobce, která se vztahuje i na veškeré doplňkové vybavení instalované z výrobního závodu.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!