Novinka: Remote Tacho Download v rámci služby DAF Connect

15 ledna 2020, 11:32

Společnost DAF Trucks představuje novou funkci své platformy pro správu vozového parku DAF Connect: Remote Tacho Download. Tu mohou provozovatelé dopravy použít on-line a v reálném čase ke kontrole, ukládání a analýze paměti karet řidičů a tachografů. Remote Tacho Download pomáhá provozovatelům udržovat precizní systém správy dat z tachografu vozidla a šetřit čas.

Remote Tacho Download v rámci služby DAF Connect

Remote Tacho Download je součástí systému DAF Connect, on-line platformy pro správu vozového parku, která monitoruje výkon vozidel, vozových parků a řidičů v reálném čase. Nová aplikace nabízí rychlý a komplexní přístup k celé řadě informací z tachografu vozidla, získaných od připojených vozidel a jejich řidičů. Doba jízdy a doba odpočinku se zobrazují v reálném čase.

Prostřednictvím Remote Tacho Download nabízí společnost DAF tři řešení v jednom: nástroj pro stahování, ukládání a analýzu dat.

Manažer marketingu služby DAF Connect Jorg Wijnands: „Správa přesného záznamu karet řidičů a pamětí tachografů je velmi pracovně náročná a náchylná k chybám. Za každý případ nepřesného vedení záznamů můžete zaplatit tisíce eur.“

Nová funkce Remote Tacho Download systému DAF Connect zajišťuje automatické čtení a ukládání informací tachografu a plně odpovídá všem právním požadavkům.

Wijnands: „Provozovatel dopravy může také nepřetržitě sledovat svá nákladní vozidla a řidiče, aby zajistil, že budou dodržovat pokyny pro dobu řízení a odpočinku, a v případě potřeby zasáhnout. To nabízí větší pocit bezpečí z hlediska bezpečnosti na silnicích a rizika pokut.“

Bližší informace a podmínky použití on-line platformy DAF Connect a systému Remote Tacho Download poskytnou všichni autorizovaní dealeři DAF.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!