MANN+HUMMEL nabízí řešení pro přesné sledování stavu filtrů

13 listopadu 2019, 11:40

Dříve se provozovatelé museli spolehnout na své zkušenosti nebo pevné intervaly, aby určili správný čas pro servis filtrů nainstalovaných ve vozidle. Díky komplexnímu softwarovému řešení včetně senzorů je MANN + HUMMEL prvním výrobcem filtrů na světě, který nabízí řešení pro přesné sledování stavu filtru.

MANN + HUMMEL sledování stavu filtrůToto proaktivní monitorování nabízí oproti běžným opatřením řadu výhod. Provozovatelé flotily dosud museli určovat stav filtru pomocí časově náročné vizuální kontroly, která může  vést k nesprávnému odhadu, nebo jsou udržovány pevné doby údržby. S novým řešením od společnosti MANN + HUMMEL nyní mohou provozovatelé kdykoli zobrazit přesný stav své flotily a zajistit, aby byl filtr vždy změněn ve správný čas. Kromě toho jsou časy údržby přesně přizpůsobeny harmonogramu stroje, neplánované prostoje se zkracují a lze vyloučit riziko překročení životnosti.

Několik senzorů bude monitorovat stav zatížení filtrů. Naměřená data jsou přenesena z příslušného vozidla do cloudu OEM, kde jsou anonymizována, a poté předána do cloudu MANN + HUMMEL. Algoritmy analyzují data jednotlivých senzorů a určují přesné klíčové údaje pro prediktivní údržbu.Tyto informace jsou připraveny a digitálně vráceny výrobci OEM, který tyto informace poskytuje koncovým zákazníkům.

Kromě kompletního řešení nabídne MANN + HUMMEL v budoucnu na požádání výrobcům vozidel přizpůsobená a integrovaná řešení. První pilotní projekty pro zákazníky jsou plánovány na rok 2020.

Novinky společnosti jsou k vidění na stánku A49 v hale 17 na veletrhu Agritechnica.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!