Traktory Zetor měly v září napilno

11 října 2019, 10:00

V průběhu září se v Evropě uskutečnila řada veletrhů, na kterých díky široké síti zahraničních afilací a lokálních partnerů nechyběli ani zástupci Zetor Tractors. Traktory se tak zúčastnily významných akcí nejen v České republice, ale také na Slovensku, v Polsku, v Rumunsku a na Ukrajině.

 

Traktor ZetorSvou zářijovou pouť zahájily traktory s kompletním produktovým portfoliem na největším českém outdoorovém veletrhu Den Zemědělce v obci Kámen. Stovky návštěvníků si zase nenechaly ujít úspěšné překonávání rekordů během VYSOČINA ZETOR SHOW v Novém Městě na Moravě.

I v zahraničí měli fanoušci značky řadu příležitostí pro seznámení se s novinkami Zetoru. Hned dvakrát se traktory představily v Rumunsku na veletrzích Agromalim a AGRO BRAILA. Polští zákazníci se na traktory Zetor přišli podívat na AGRO SHOW, kde se ve světové premiéře ukázala modelová řada Proxima v novém designu. Koncem září były traktory k vidění také na ukrajinském veletrhu AGROEXPO 2019 a svou zářijovou štaci zakončily zastávkou na tradiční ZETOR TRACTOR SHOW na Slovensku.

„Září bylo pro Zetor opravdu pestré. Při výběru veletrhů jsme kombinovali větší i menší akce. Lokální výstavy a veletrhy považujeme za vhodný způsob, jak můžeme být blíže zákazníkům a lépe prezentovat výhody našich traktorů,” uvádí Jakub Hurta, manažer marketingu společnosti.    

Ani v říjnu nebudou traktory zahálet. Objeví se třeba na veletrzích National Ploughing Championships ve Velké Británii, MOLDAGROTECH v Moldavsku nebo INDAGRA v Rumunsku.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!