Africké teplo v evropské zimě – to je téma nového erotického kalendáře 2020 od Liqui Moly

24 září 2019, 15:18

Erotický kalendář Liqui Moly na rok 2020 probouzí touhu po dálkách. Fotografie byly tentokrát pořízeny v Jižní Africe a co je také zajímavé: Kalendář nemá dvanáct, ale 24 motivů, takže otáčet list můžete každé dva týdny.

„Snímky z Afriky mají v období, kdy do Evropy nastupuje zima, zahřát srdce,“ říká Ernst Prost, jednatel specialisty na oleje a aditiva z Německa.

Už dříve se společnost Liqui Moly neomezovala na dvanáct obrázků, ale vytvářela kalendář se 13 nebo 14 měsíci. Ale tak rozsáhlý kalendář, jako je ten na rok 2020, ještě nebyl.

Snímky vznikly v Jižní Africe nedaleko Krugerova národního parku. Fotografie byly pořízeny během jednoho týdne. V Jižní Africe se fotilo už na kalendář pro rok 2016, ale tenkrát to bylo v autoservisu a autosalonu. Teď se šlo do přírody.

Sice se stále jedná o erotický kalendář, ale v cudnější podobě, než tomu bylo v předchozích letech.

„Fotografie jsou vkusné a estetické. Nejsou laciné, ale také ne přeumělkované a přehnané,“ popisuje Ernst Prost motivy. „Jejich prostřednictvím chceme našim zákazníkům přinést touhu po dálkách.“

Náklad ve výši 160.000 výtisků je určen především pro obchodní přátele. Několik exemplářů je možné ale zakoupit i v e-shopu firmy.

Pro ty, kdo mají radši lakovaný plech než nahou kůži, je určen motoristický kalendář. Dává nahlédnout do rozsáhlých aktivit specialisty na oleje: motorky, závodní auta a kamiony, jízdy po závodní dráze, mimo dráhu a na vodě. Milovníci motoristického sportu se však musí spokojit s méně motivy: Jejich kalendář má klasických dvanáct měsíců.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!