Goodyear Total Mobility pomáhá českým a slovenským dopravcům k lepší mobilitě

17 září 2019, 11:08

Společnost Goodyear představila novou komplexní nabídku pro dopravce. Pod hlavičkou Goodyear Total Mobility spojuje celou řadu prémiových nákladních pneumatik, sadu datových řešení včetně monitorovacích služeb a služeb prediktivní analýzy a více jak 2.000 servisních míst v celé Evropě.

„Po nových komplexních službách registrujeme poměrně značný zájem slovenských a českých dopravců; někteří z nich už jednotlivé služby nebo jejich individuální kombinace dokonce s úspěchem využívají,“ řekl k tomu dnes Petr Abrahámek, Commercial Sales Director pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko.

Goodyear Total Mobility

Flexibilní nabídka

Goodyear Total Mobility nabízí flexibilní nabídku služeb, jejímž výsledkem je řešení vyvinuté každému konkrétnímu zákazníkovi přesně na míru. Zahrnuje vhodné pneumatiky pro daný obor podnikání, inteligentní technologie pro zjednodušení každodenních úkolů dopravců a ucelenou servisní síť, která vozidla udržuje v provozu na silnici.

„Každý vozový park je naprosto unikátní, proto s našimi zákazníky velmi úzce spolupracujeme, abychom mohli vyhovět jejich konkrétním potřebám, výzvám a situacím odpovídajícím velikosti jejich parku, rozsahu aktivit a současným a budoucím podnikatelským záměrům. Ať už jde o velký nebo malý vozový park, snažíme se dopravcům pomoci, aby dokázali ze svých kapacit vytěžit maximum a mohli se tak udržovat v čele odvětví,“ řekl při představování Goodyear Total Mobility David Anckaert, viceprezident pro nákladní pneumatiky Goodyear v Evropě.

Z hlediska pořizovacích nákladů se pneumatiky na celkových nákladech na vlastnictví vozidel v dálkové dopravě podílejí pouze třemi procenty, ale pokud jde o provozní náklady, je jejich vliv mnohem větší.

„Čeští a slovenští zákazníci mají zájem například o aplikaci eJOB pro záznam dat o servisu pneumatik přímo v místě zásahu. Jako součást online systému správy pneumatik Goodyear FleetOnlineSolutions umožňuje správcům vozových parků okamžitý přístup k naměřeným datům, což jim dovoluje snížit prostoje a omezit chyby při fakturaci. Stále častěji dopravci využívají i služby monitorování tlaku v pneumatikách (TPMS) a nyní se zajímají i o mileage kontrakty, které nově nabízíme. Aktuálně se poptávají i moderní zařízení na automatizovanou diagnostiku pneumatik během několika sekund Goodyear Drive-Over-Reader,“ dodává po čtyřech měsících od prvního představení Goodyear Total Mobility Petr Abrahámek.

Goodyear Total Mobility

Pro zjednodušení provozu a úsporu nákladů

Sada nástrojů Goodyear Total Mobility pro zjednodušení každodenního provozu, prodloužení doby plné provozuschopnosti vozidel a minimalizace celkových nákladů na jejich vlastnictví zahrnuje:

  • inovativní prémiové pneumatiky
  • unikátní soubor nástrojů inteligentních technologií
  • více jak 2.000 servisních míst evropské sítě TruckForce

Digitální služby pro digitální ekonomiku

„Digitální ekonomika zvyšuje poptávku po rychlejších, spolehlivějších a levnějších možnostech dodávek,“ doplnil David Anckaert, „proto se zaměřujeme na to, abychom provozovatelům vozových parků umožnily využívat inteligentní technologie a integrovaná řešení, které jim od základů zjednoduší jejich každodenní provoz.“

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!