Přijďte s traktorem ZETOR překonat dva rekordy

11 září 2019, 15:23

Svolávají se všichni fanoušci traktorů ZETOR! Ve čtvrtek 19. září dojde na tradiční akci VYSOČINA ZETOR SHOW v Novém Městě na Moravě k pokusu o překonání hned dvou rekordů: v počtu traktorů značky ZETOR na jednom místě a o nejdelší souvislou řadu traktorů.

Řada traktorů Zetor

Akci pořádá náš partner MOREAU AGRI VYSOČINA spol. s r.o. Při posledním ročníku v roce 2017 se podařilo neoficiální překonání světového rekordu v počtu traktorů ZETOR na jednom místě. S celkovým počtem 134 strojů se původní rekord překonal o 17 traktorů. Letošním cílem je nejen pokořit poslední rekord, ale vytvořit také nejdelší souvislou řadu traktorů.

Po celý den je pro vás připraven i další bohatý program. Krátce po zahájení v 10 hodin se můžete těšit na spanilou okružní jízdu traktorů ZETOR. Dále vás čeká Manitou show továrního jezdce a ZETOR CUP, soutěž zručnosti s traktory ZETOR.

Kromě tematických aktivit nebude chybět exhibice bikerů, autogramiáda českých biatlonistů, ochutnávka a prezentace regionálních produktů, fotokoutek, prezentace technických a odborných škol Kraje Vysočina či vystoupení Michala Hrůzy. Každý účastník konvoje bude navíc zařazen do soutěže o atraktivní ceny (Apple iPhone, zájezd do Francie, vyhlídkový let vrtulníkem, apod.).

Na akci si zkrátka každý najde to své. Pokud však nechcete rekordům jen přihlížet, ale také se na nich podílet, nezapomeňte se přihlásit na stránkách firmy Zetor.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!