Změna ve vedení Dachser Kladno

2 září 2019, 14:10

Mezinárodní logistický provider Dachser Czech Republic ohlásil personální změnu ve vedení své největší české pobočky – Michal Křižan se stal novým General Managerem Dachser Kladno.

Změna ve vedení Dachser Kladno - Michal KřižanIng. Michal Křižan (38) pochází z Kladna. Do společnosti DAchser Czech Republic přichází z logistické společnosti Arvato Services, v níž působil od roku 2007, v posledních osmi letech na pozici prokuristy a Business Unit Directora logistického centra. V nové pozici General Managera přebírá zodpovědnosti Jana Pihara, který po nástupu do funkce generálního ředitele společnosti Dachser Czech Republic v lednu tohoto roku dočasně kladenskou pobočku řídil.

Jako General Manager pobočky Kladno prošel Michal Křižan řadou přípravných kurzů a mezinárodních školení v rámci sítě Dachser. Na své nové pozici bude odpovědný za strategické i operativní řízení pobočky, další rozvoj jejích obchodních aktivit a také za expanzi.

„K této nové roli přistupuji s velkým respektem zejména s ohledem na dosavadní dynamický rozvoj kladenské pobočky. Rád bych na tyto úspěchy společně s celým týmem navázal,“ říká Michal Křižan.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!