RTEC 2019: Rakousko se stalo vítězem soutěže poprodejních týmů

27 června 2019, 12:59

Třetí ročník soutěže poprodejních týmů Renault Trucks RTEC právě skončil. 24 nejlepších týmů se zúčastnilo finálového klání v Lyonu. Týmy z Rakouska, Španělska a Slovenska obsadily na stupních vítězů první, druhé a třetí místo. Belgickému týmu byla udělena speciální cena za nejlepší týmový duch. 

RTEC 2019: Rakousko se stalo vítězem soutěže poprodejních týmů

Do soutěže RTEC (Road to Excellence Championship) se zapojilo celkem 1.642 poprodejních týmů, z nichž 24 nejlepších postoupilo do mezinárodního finále, které se uskutečnilo v Loynu, kolébce značky Renault Trucks.

Po sérii teoretických a praktických testů v reálných podmínkách v rámci finálového klání, se rakouský tým Thaur stal vítězem soutěže a získal titul „Nejlepší poprodejní tým Renault Trucks.“

Španělskému týmu 8 Barreiros Truck patřilo druhé místo a slovenskému týmu No.1 pak třetí příčka. Belgický tým Sperto 2.0 získal speciální cenu pro tým s nejlepším týmovým duchem.

Jednotlivé týmy tvořili čtyři zaměstnanci zastupující klíčové pozice poprodejních služeb: přijímací technik, specialista na diagnostiku, mechanik a vedoucí servisu. Série pěti testů, které se týkaly kompletní údržby a opravy vozidla, měly za úkol ověřit technické znalosti a dovednosti všech finalistů.

Výkony finalistů hodnotila porota tvořená experty Renault Trucks z celého světa. Součástí hodnocení byla také spolupráce v rámci týmu. Schopnost efektivně spolupracovat a využívat silné stránky každého člena týmu byly nezbytné pro splnění úkolu v rámci přiděleného času.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!