Do výrobních prostor společnosti Tatra Trucks zavítali návštěvníci Kopřivnických dnů techniky

19 června 2019, 10:16

V rámci tradičních Kopřivnických dnů techniky, které se konaly 8. a 9. června, měla široká veřejnost možnost navštívit výrobní halu automobilky Tatra Trucks. Unikátní příležitost prohlédnout si montážní linky tatrovek využily tisíce lidí.

Kopřivnické dny techniky Tatra

„Zaznamenali jsme rekordní zájem o prohlídku výrobní linky Tatra Trucks, kterou si v průběhu soboty mohli návštěvníci projít s komentářem našich techniků. Byli jsme příjemně překvapeni velkým zájmem široké veřejnosti o nahlédnutí do procesu výroby tatrovek,” říká Michal Konečný, vedoucí marketingu společnosti Tatra Trucks.

Automobilka Tatra, která je každoročním generálním partnerem Kopřivnických dnů techniky, pro již sedmý ročník akce tradičně poskytla zkušební polygon, na kterém si mohla široká veřejnost vyzkoušet jízdu v nákladních vozidlech z obchodních řad Tatra Phoenix a Tatra Force v různých konfiguracích podvozků od 4×4 po 8×8. Návštěvníci také kladně hodnotili rozmístění vozidel Tatra po areálu, u kterých si mohli pořídit fotografie.

Kopřivnické dny techniky Tatra

Celkem o víkendu navštívilo Kopřivnické dny techniky přes 20 tisíc lidí, kteří mohli obdivovat například výstavu historických automobilů Tatra 12, Tatra 115, Tatra 141 a Tatra 148, jež dosud nebyly k vidění, a mnoho dalších zajímavých exponátů v podobě hasičské techniky, jeřábů, obrněných transportérů, motocyklů, sportovních vozidel či letadla a vrtulníku.

Akce se těšila pozornosti také mnoha zahraničních návštěvníků, především ze Slovenska, Polska a Rakouska. Součástí prezentace byl také prodejní stánek s reklamními předměty, o něž byl veliký zájem.

Novinkou letošního ročníku byla možnost přijet do Kopřivnice historickou vlakovou soupravou z Ostravy, Studénky, Příboru i ze Štramberku.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!