Traktory Zetor objely v prvním čtvrtletí celý svět

16 dubna 2019, 12:17

Začátek roku je již tradičně obdobím veletrhů agrární techniky. Traktory Zetor ani letos nezůstaly pozadu a prezentovaly se už v Maďarsku, Velké Británii, USA, na Ukrajině, ale také v Polsku, Rakousku, na Slovensku a v Řecku.

Traktory Zetor na výstavě

Veletrhy konané v prvním čtvrtletí roku se vyznačují vysokou návštěvností a umožňují tak oslovit větší počet zákazníků. Jde o období určité přípravy na sezónu, kdy mají potencionální zákazníci více času a často zvažují nákup nové techniky. Proto se Zetor prostřednictvím svých zahraničních afilací a lokálních partnerů snaží tyto veletrhy maximálně využít.

Letošní trasa započala v Birminghamu na největším britském veletrhu zemědělské techniky LAMMA a pokračovala na obdobně významné výstavě AgromashEXPO v Budapešti. V polovině února se traktory představily na National Farm Machinery Show v Louisville v americkém Kentucky a o několik dnů později v Kyjevě na veletrhu Grain Technologies. V březnu se pak stánky Zetoru objevily dokonce ve čtyřech zemích: na řeckém Agro Thesally, polském Agrotech, slovenském Agrosalonu a rakouském veletrhu Manhart open days.

Na veletrzích prezentovaly Zetor Tractors novinky ze svého portfolia, ale také stávající produkty, které se doposud na těchto trzích neobjevily. Letos šlo zejména o představení nového designu řady MAJOR.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!