Traktory Zetor předvádějí svoji ZETOR TRACTOR SHOW

18 července 2018, 11:12

Traktory ZETOR se během tří zastávek předvedly v Lotyšsku a Estonsku, akce navštívili stovky zemědělců, farmářů a příznivců značky. V průběhu konání ZETOR TRACTOR SHOW byly k vidění novinky z dílny brněnského výrobce traktorů při práci v reálném terénu.

Zetor předvádí opět svoji Zetor Tractor Show 2018

Značka ZETOR v Lotyšsku a Estonsku prezentovala zástupce modelových řad MAJOR, PROXIMA a FORTERRRA, a to konkrétně MAJOR HS 80, PROXIMA HS 120 s nakladačem ZETOR SYSTEM a FORTERRA HSX 140 s inovovanou převodovkou ECO 40.

Další ročník oblíbené akce odstartoval v Lotyšsku ve městě Davini, které je vzdálené od Rigy asi 65 km, ZETOR TRACTOR SHOW se zde konala ve dnech 14.–16. 6. 2018. V rámci doprovodného programu se konala také soutěž v tractor pullingu (traktor táhne závaží po rovině, nebo do kopce). V soutěži se na druhém místě v kategorii do 130 koní umístil lotyšský partner značky ZETOR, společnost Agrimatco. Celkově se ZETORU v Lotyšsku v této sportovní disciplíně daří a vybojoval zde už 5 medailí.

Další zastávkou ZETOR TRACTOR SHOW bylo Estonsko. Ve dnech 27.–29. 6. byly traktory ZETOR k vidění ve Viljandimaa a jihoestonském městě Põlvamaa. Na akcích se představil nový estonský distributor, společnost Specagra, se kterou ZETOR TRACTORS a.s. začal spolupracovat začátkem letošního roku.

Během zastávek v Estonsku byly traktory ZETOR předváděny s agregacemi při různorodých pracích, převážně v rámci tzv. zeleného programu (sekání a obracení trávy, balíkování a následné převážení balíků trávy). I v Estonsku proběhl rychlostní závod traktorů s čelními nakladači, o který byl ze strany veřejnosti veliký zájem.

V obou zemích si mohli návštěvníci osobně vyzkoušet červené traktory v terénu a při reálné práci s agregacemi.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!