První komplexní katalog firmy Schaeffler pro lehké užitkové vozy

10 července 2018, 11:14

Společnost Schaeffler vůbec poprvé vydala specializovaný katalog dílů pro lehká užitková vozidla pro všechny své značky. Na 625 stranách mohou nyní zákazníci najít všechny relevantní informace z více než 65 kategorií produktů, zahrnující díly pohonu, motoru a podvozku.

Nový katalog Schaeffler pro užitkové vozy

Lehká užitková vozidla najezdí v těžkém provozu denně spousty kilometrů. Při každodenním provozu jsou tato vozidla extrémně namáhána a podléhají vyšším nákladům na opotřebení a opravy, než je tomu u osobních vozidel. Při předpokládaném dynamickém růstu tohoto segmentu trhu, vytvořila společnost Schaeffler tento specializovaný katalog.

Poprvé se v jednom katalogu objeví všechny čtyři značky koncernu – LuK, INA, FAG a Ruville. Katalog nabízí opravná řešení speciálně přizpůsobená potřebám provozovatelů vozových parků a dopravních společností a zaměřuje se na 35 nejdůležitějších modelů vozidel od 15 výrobců, pohybujících se na evropských silnicích. Jedná se zejména o vozy Ford Transit, Mercedes-Benz Sprinter a VW Transporter. V katalogu najdeme více než 3.000 položek, včetně dílů na opravy převodovek LuK GearBOX, LuK ZMS s omezovačem kroutícího momentu, řešení oprav ložisek kol FAG a další díly řízení a zavěšení.

Jasné a systematické řazení katalogu umožňuje rychlé vyhledání vhodných náhradních dílů. Veškeré informace budou dostupné v sedmi jazycích. Nejdříve se katalog objeví v ruské a polské verzi, následovat bude němčina, angličtina, španělština, francouzština a italština.

Katalog je dostupný prostřednictvím obchodních partnerů divize Schaeffler Automotive Aftermarket. PDF verzi je možné si stáhnout na stránkách www.schaeffler.de.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!