Diesel program Starline a další novinky u Auto Kelly

9 dubna 2018, 14:51

Společnost Auto Kelly přináší do svého sortimentu další novinky pod značkou Starline. Rozšířila se nabídka autochemie, nově nakoupíte řemenové rozvodové sady nebo můžete využít zbrusu nový diesel program Starline.

Diesel program Starline

Od března Auto Kelly rozšířila svou nabídku o kvalitní a cenově výhodnou alternativu v podobně originálních repasovaných vstřikovačů a vstřikovacích čerpadel pod značkou Starline.

Diesel program Starline

V nabídce naleznete repasované díly všech hlavních značek dodávajících do prvovýbavy:
• CR vstřikovače a CR čerpadla Bosch
• PD vstřikovače Bosch
• VP/VE čerpadla Bosch
• CR vstřikovače a CR čerpadla Delphi
• CR vstřikovače a CR čerpadla VDO
• CR vstřikovače a CR čerpadla Denso

Kompletní nabídka zahrnuje 188 vstřikovačů a 96 čerpadel a pokrývá 90% všech běžně poptávaných typů.

Autochemie značky Starline

Řadu značky Starline doplnily dvě žádané novinky, které uplatníte nejen při údržbě a ochraně elektrických kontaktů či mechanických částí, ale i při čištění DPF filtrů.

Multi sprej StarlineSTARLINE 6 v 1 multi sprej, 400 ml
Multi sprej je efektivní pro čištění, údržbu, mazání a ochranu elektrických kontaktů nebo jako odpuzovač vody. Můžete ho využít pro uvolnění zkorodovaných spojů, odstranění drobné rzi či vodního kamene. Je vhodný také pro očištění šroubů, matic, měřicích přístrojů, spojů, závěsů, posuvných a kuličkových ložisek atp. Tento čistič také rozpouští zbytky starých maziv a zanechává velmi tenký statický ochranný film.

STARLINE čistič filtrů pevných částicSTARLINE čistič filtrů pevných částic, sprej 300 ml
Speciální prostředek určený pro čištění  filtru pevných částic (DPF) u naftových motorů. Prostředek k uvolnění a odstranění karbonových zbytků a sazí z filtru vznětového naftového motoru bez demontáže.

Řemenové rozvodové sady Starline

Rozvodová řemenová sada StarlineV  aktuální nabídce Auto Kelly jsou k dispozici kompletní sady obsahující kladky, napínáky a prvotřídní značkový řemen předního světového výrobce. Samozřejmostí jsou i varianty s  vodní pumpou. V tuto chvíli je na Centrálním skladu k  dispozici několik desítek položek pro motory osobních vozů nejen evropské provenience.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!