DACHSER získal ocenění za udržitelný rozvoj

10 ledna 2018, 13:04

Mezinárodní logistický provider DACHSER obdržel na konci minulého roku v rámci udělování Evropské ceny za udržitelný rozvoj v oblasti dopravy (ETPN) speciální cenu za společenskou odpovědnost. V kategorii Přepravní firmy a spedice se pak DACHSER umístil na první příčce.

Rozvozové auto DACHSER na hybridní pohon

Speciální cenu uděluje odborné mnichovské logistické vydavatelství Huss-Verlag za angažovanost společnosti v udržitelném rozvoji. Posuzuje aktivity společnosti v oblasti ochrany životního prostředí, sociální odpovědnosti, ale také firemní kulturu a společenskou angažovanost v oblasti vědy a zajištění bezpečné budoucnosti. Důležité přitom je, aby tato angažovanost byla také v souladu s firemními cíli.

„U DACHSERU nás přesvědčil především celkový udržitelný koncept rodinné společnosti,“ uvedla ve svém hodnocení porota.

„Již řadu let sázíme na sociální, ekologický a ekonomický udržitelný rozvoj. Uznání, kterého se nám s touto cenou dostalo, nás velmi těší a zároveň motivuje k další práci,“ říká Bernhard Simon, CEO skupiny DACHSER.

Šestičlenná porota byla složena z redaktorů odborných publikací nakladatelství Huss-Verlag z německého Mnichova. Každý člen poroty mohl pro kategorie „Přepravní firmy a spedice“ a „KEB služby (kurýrní, expresní a balíkové služby)“ navrhnout až tři kandidáty.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!