Úspěšný ZETOR v Hannoveru

14 prosince 2017, 13:00

Společnost ZETOR TRACTORS a.s. má za sebou účast na nejvýznamnějším mezinárodním veletrhu zemědělské techniky Agritechnica 2017, který se konal 12. – 18. listopadu v německém Hannoveru a navštívilo ho 450 tisíc návštěvníků.

Zetor na Agritechnice 2017

Jak na stánku ZETOR TRACTORS a.s., tak i na stánku ZETOR SYSTEMS bylo stále rušno. Značka zde prezentovala pět svých nejnovějších traktorů – MAJOR HS v novém designu, úspěch a zájem sklidily také nové traktory HORTUS a UTILIX a modernizované FORTERRA a PROXIMA. Zájem o ZETOR projevila i řada potenciálních distributorů ze zemí Afriky, Jižní Ameriky a Asie, se kterými zástupci společnosti jednali o možnosti navázat spolupráci. Na stánku ZETOR SYSTEMS si zájemci mohli prohlédnout motory a převodovky, které ZETOR pro svou produkci traktorů jako jedna z mála společností na světě sám vyvíjí a vyrábí.

„S odstupem můžeme říci, že účast značky ZETOR na Agritechnice byla opět úspěšná – podařilo se nám oslovit jak nové dealery, tak i distributory a dodavatele – věříme, že některé z kontaktů proměníme v dlouhotrvající spolupráci. Agritechnicu navštívilo okolo 450 tisíc návštěvníků a valná část záměrně vyhledávala právě náš stánek. Aktivní jsme byli nejen na místě, ale i na sociálních sítích, kde jsme komunikovali denně veškeré novinky a celý průběh veletrhu,“ hodnotí letošní Agritechnicu Robert Todt, ředitel Úseku prodeje a marketingu ZETOR TRACTORS a.s.

O velkém zájmu o stroje značky ZETOR svědčí účast takřka stovky novinářů na tiskové konferenci, kde byl představený nový ZETOR DESIGN MAJOR HS a HORTUS. Během této události také proběhl slavnostní křest dlouho očekávaných kalendářů – produktové i limitované edice.

Lákadlem na Agritechnice se stal jednoznačně ZETOR PUB, kterým prošlo tisíce návštěvníků. Ti zde vypili celkem 4.320 piv. Příští Agritechnica se bude konat 10. – 16. listopadu 2019 a už nyní je jasné, že ZETOR nebude chybět s dalšími novinkami, které napřesrok chystá.

A takto to vypadalo na letošním ročníků na stánku ZETORU:

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!