DACHSER Czech Republic má nového prokuristu

28 srpna 2018, 11:09

Mezinárodní logistický provider DACHSER Czech Republic jmenoval Jana Kloudu prokuristou. Jan Klouda i nadále povede pobočku DACHSER Hradec Králové a nově bude jako prokurista oprávněn jednat jménem společnosti ve strategických záležitostech.

Jan Klouda je ženatý a má čtyři syny
Jan Klouda, prokurista Dachser Czech Republic

Jan Klouda (40) po absolvování gymnázia s rozšířenou výukou cizích jazyků začal svou pracovní kariéru u francouzské logistické společnosti FM Logistic. Pracoval na pozici manažera controllingu a později vedl controllingové oddělení pro Čechy, Slovensko, Maďarsko a Rumunsko a podílel se na několika významných implementačních projektech. V letech 2002 až 2003 absolvoval ekonomicko-manažerský program zakončený mezinárodní certifikací IES.

Do společnosti DACHSER Czech Republic nastoupil v dubnu 2007. Byl zodpovědný za aktualizaci systému kvality ISO 9001 a zároveň se podílel na několika logistických projektech společnosti. Od roku 2008 působí ve společnosti i jako poradce pro přepravu nebezpečného zboží. V roce 2009 převzal vedení pobočky v DACHSER Hradec Králové.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!