BREN s. r. o.

BREN s. r. o.

Společnost BREN s.r.o., na trhu již více než 25 let známá zaměřením na prodej dílů hnacích i návěsových náprav pro užitková vozidla nad 3,5 t, nabízí kompletní repase a opravy agregátů náprav tahačů, návěsů a autobusů předních světových značek, mezi něž patří například Volvo, Renault, Iveco, MAN, DAF, Mercedes, SOR, Solaris a jiné.

Jedná se především o kotoučové brzdy všech renomovaných značek jako Knorr Bremse, Meritor (dříve Lucas), Wabco, Haldex, BPW, SAF a rozvodovky Meritor a DANA – Spicer. Vysoká kvalita a spolehlivost oprav a repasí je zaručena díky přednostně používaným originálním dílům při opravách a také díky školení pracovníků absolvovanému ve školícím středisku výrobce originálních dílů.

BREN s.r.o. vedena snahou zlepšovat nabídku služeb pro zákazníky, neustále doplňuje sklad položek k okamžitému dodání. Díky tomu a také smluvně zajištěné speciální přepravní službě, může zákazník dostat svůj díl již následující den do 7:00 hodin na dohodnuté místo. V případě vysoké urgence lze díl doručit i v den objednávky. Na všechny díly se vztahuje na trhu běžně požadovaná záruka. Veškeré podrobnosti se dozvíte na internetových stránkách firmy BREN.

Články o společnosti:

Bren rozšiřuje svou nabídku o brzdové kotouče s příslušenstvím Meritor pro Volvo a Renault

Firma Bren rozšiřuje sortiment o nové ventilované brzdové kotouče s příslušenstvím značky Meritor s označením MBR5140 a  MBR5141, určené pro vozidla Volvo a Renault.

BREN představuje novou sadu odsazení brzdových desek Meritor

Novou sadu odsazení brzdových desek značky Meritor naleznete v nabídce firmy BREN.

BREN: Rozšíření sortimentu o snímače opotřebení brzdových destiček

Firma Bren rozšiřuje sortiment o snímače opotřebení brzdových destiček určené pro vozidla Volvo, Renault, Iveco, Scania, Man, ROR.

BREN: Kotoučové brzdy pro vozidla nad 3,5 t + Absolutní záruka na repasované třmeny

Firma BREN  představuje kotoučové brzdy pro vozidla nad 3,5 t. Nově také připravila systém absolutní záruky vztahující se na jimi repasované brzdy, a to v rámci standardní záruční lhůty 12 měsíců.

BREN: Brzdové válce pro Iveco Irisbus

Firma Bren rozšiřuje sortiment brzdových válců určené pro vozidla Iveco Irisbus.

Více