První nákladní vozidlo DAF XD v European Truck Simulator 2

29 listopadu 2023, 14:40

Společnosti DAF Trucks a SCS Software přidaly do hry Euro Truck Simulator 2 (ETS2) nákladní vozidlo DAF XD nové generace. „International Truck of the Year 2023“ je vůbec prvním distribučním nákladním vozidlem, které se v této nesmírně populární počítačové hře objeví.

V této počítačové hře mohou hráči virtuálně zažít jízdu v modelu XD. Velké čelní sklo a velká boční okna s nízkými okenními pásy v kombinaci s nízkou polohou kabiny a volitelným oknem pro výhled na obrubník poskytují bezkonkurenční přímý výhled. Optimální nepřímý pohled je – i ve hře – zaručen prostřednictvím jedinečných systémů DAF Corner View a DAF Digital Vision.

„Jsem rád, že mohu pokračovat v našem partnerství se společností DAF Trucks a přidat model DAF XD do hry Euro Truck Simulator 2. Uvedení modelu DAF XD do našeho herního světa je důležitým milníkem v naší misi, aby byla každá cesta zábavná a autentická,“ říká Pavel Šebor, generální ředitel společnosti SCS Software.

„Jsme nadšeni, že můžeme vidět model DAF XD vybavený systémem DAF Digital Vision v simulátoru Euro Truck Simulator 2, který umožňuje tisícům hráčů zažít mnoho jedinečných vlastností našeho oceňovaného distribučního vozidla,“ uvedl Rik van Aken, ředitel marketingu ve společnosti DAF Trucks.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!