Zetor vystavoval na maďarském veletrhu AgromashEXPO

, 13 února 2019, 11:10

Od 23. 1. do 26. 1. 2019 proběhla v Budapešti největší zemědělská výstava v Maďarsku, AgromashEXPO. Na akci se již tradičně objevila také značka Zetor, která zde prezentovala mimo jiné svůj nejvýkonnější „šestiválec“ Zetor Crystal.

Traktory Zetor na veletrhu v Maďarsku

Na ploše 40.000 m² byly k vidění produkty spojené se zemědělstvím od více než 350 vystavovatelů z celé řady zemí. Výstaviště a pavilony během třídenní akce navštívilo téměř 50.000 návštěvníků, z nichž tisíce vyhledaly stánky s traktory Zetor. Na nich nechyběly stroje Major CL 80, Proxima CL 90, Proxima HS 120, Forterra HSX 140 a samozřejmě legendární Crystal se svým nejnovějším zástupcem HD 170.

„Veletrhy vnímáme jako jednu z klíčových aktivit k prezentaci značek a produktů. Mají totiž obrovskou přidanou hodnotu. Se svými zákazníky se vidíme tváří v tvář a máme tak cennou přímou zpětnou vazbu. Přínos veletrhu je i v rámci obchodu, ten v Maďarsku se koná v období před zahájením jarních prací, tedy v čase, kdy zemědělci finišují s nákupem techniky na novou sezónu. Zetor se akce účastní pravidelně od roku 1996 a v této tradici míníme pokračovat i nadále,“ říká Petr Konštacký, obchodní a marketingový ředitel Zetor Tractors a.s.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!