„Made in Czech Republic“ a oslava žen pracujících na venkově. Představuje se kalendář ZETOR pro rok 2023!

19 října 2022, 12:38

Podzim je tu, což mimo jiné znamená, že rok 2022 se pomalu blíží ke svému konci. Zároveň v tomto období společnost ZETOR TRACTORS každoročně představuje kalendáře na nadcházející rok, které se pravidelně těší velké popularitě. I letos vznikly dvě varianty – 12stránkový produktový kalendář a 4stránková limitovaná edice. A na co se mohou fanoušci a zákazníci ZETORU v obou kalendářích těšit?

Produktový kalendář vezme své majitele na cestu životním cyklem traktoru ZETOR. Od jeho zrození v počítačovém programu, přes testování a výrobu, až po předání traktoru novému majiteli.

„Většina zákazníků a fanoušků zná traktory ZETOR z výstav nebo přímo z práce na poli. My se jim v produktovém kalendáři snažíme přiblížit pár střípků z toho všeho, co se děje předtím. Chceme ukázat kolik lidí, práce a času je potřeba k tomu, aby se takový traktor vyrobil. Společnost ZETOR TRACTORS, jako jeden z mála světových výrobců, má svou výrobu soustředěnou v Evropě. V našem výrobním a vývojovém středisku v Brně se vyrábí kompletní portfolio užitkových traktorů s vyššími výkony, na což jsme náležitě hrdí,“ vysvětluje Dominik Moser, marketingový manažer společnosti ZETOR TRACTORS a.s.

Limitovaný kalendář se tematicky vrací k venkovu, přirozenému pracovnímu prostředí traktorů ZETOR.

 „Motivem letošního limitovaného kalendáře byla oslava žen pracujících na venkově. Protože i v dnešní době to není jednoduchá práce. Traktory a zemědělství obecně jsou nejčastěji spojovány s muži, ale jsou to právě ženy, které zastávají neméně důležitou a leckdy nepostradatelnou roli. Navíc, bez nich by byl venkov smutné a rozhodně méně hezké místo,“ přibližuje koncept limitovaného kalendáře Dominik Moser.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!