Mitas rozšiřuje svou nabídku tichých pneumatik HCM

, 26 května 2021, 11:41

Značka Mitas, součást skupiny Trelleborg, rozšiřuje řadu vysokokapacitních komunálních plášťů (HCM), a reaguje tak na rostoucí poptávku po univerzálních pneumatikách pro segment komunálních služeb a manipulační techniky. Mitas nyní představuje novou pneumatiku s rozměrem 360/80R28 IND.

HCM pneumatiky

Pneumatiky jsou navržené speciálně pro komunální služby, vyznačují se nízkými emisemi hluku a jsou vhodné pro široké spektrum aplikací po celý rok. Unikátní dezén zlepšuje samočisticí vlastnosti pneumatiky, snižuje případné náklady na čištění silnic, hluk a vibrace a zvyšuje pohodlí obsluhy stroje.

„Pláště HCM jsou vhodné pro všechny terény, od běžných zpevněných komunikací po bahnitý terén a sníh, pro víceúčelová silniční a mimosilniční vozidla – pro zemědělské aplikace, komunální služby a manipulační práce,“ říká Pavel Kott, produktový manažer společnosti Mitas.

Radiální konstrukce pláště s ocelovým nárazníkem a jedinečné provedení dezénu ve středové části pneumatiky propůjčují řadě HCM vysokou odolnost a životnost a dobrou charakteristiku řízení i při vyšších rychlostech. Tento dezén spolu s různou šířkou výstupků v rameni pneumatiky zajišťuje výjimečné záběrové vlastnosti na různých podkladech.

Pláště HCM byly uvedeny na trh v roce 2016 ve čtyřech rozměrech, nyní řada zahrnuje celkem šestnáct produktů dostupných pro velikost ráfků od 16 do 42 palců. Zařazení do rychlostní kategorie D (65 km/h) znamená, že pneumatiky Mitas HCM jsou vhodné pro práci i přesuny po silnicích.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!