Iveco rozjíždí novou vysílací platformu Iveco Live Channel věnovanou tématice dopravy

23 října 2020, 11:11

Iveco se stává průkopníkem v digitální transformaci interakce se zákazníkem a nyní, jako první v celém odvětví dopravního průmyslu, uvádí na trh novou vysílací platformu Iveco Live Channel věnovanou komunitě zákazníků a příznivců této značky se zaměřením na svět dopravy.

Iveco Live Channel

V době radikální transformace, kdy pandemie výrazně urychluje trend digitalizace a současně tlačí lidi a podniky do virtuálního světa, využívá společnost Iveco tohoto trendu jako příležitosti k vytvoření zcela nového způsobu rozvíjení svých vztahů se zákazníky, zástupci odvětví dopravního průmyslu, automobilovými příznivci a nadšenci a také s širokou veřejností.

Nová vysílací platforma byla vyvinuta v rekordním čase a spouští svůj globální kanál v anglickém jazyce. Následovat budou sekce věnované Francii, Španělsku, Německu, Itálii a Polsku, které nabízejí obsah pro konkrétní zemi v místním jazyce.

„Iveco Live Channel je skutečný webový kanál vytvořený pro naše zákazníky a vůbec pro všechny lidi angažované ve světě dopravy za účelem docílení interakce s nimi, zprostředkovávání hodnotných informací a také zábavy,“ uvedla Maria Laura Iascone, ředitelka globálního marketingu značky IVECO. „Přistupujeme k němu jako k televiznímu kanálu se standardním programem vysílání i redakčním plánem, který se bude neustále aktualizovat.“

Kanál bude na vyžádání vysílat videozáznamy pokrývající všechny aspekty týkající se aktivit značky Iveco a moderovat své digitální události v živém přenosu za podpory interaktivních nástrojů. K dispozici je také virtuální učebna, v níž bude firma provádět svá školení a další výcvikové aktivity pro prodejce.

Program vysílání otevírá přístup do celého videoarchivu společnosti IVECO, který je uspořádán do šesti následujících kategorií:

  • DON’T STOP EMOTION (nezastavujme emoce): nahrávky a videozáznamy z různých akcí a shromáždění;
  • DON’T STOP PLANET (nezastavujme planetu): videa týkající se aktivit a iniciativ realizovaných společností IVECO se zaměřením na tématiku ekologické udržitelnosti;
  • DON’T STOP LEARNING (nezastavujme vzdělávání): vzdělávací videa určená pro školení, výcvik a semináře;
  • DON’T STOP PRODUCT (nezastavujme produkty): videa zaměřená na produkty a služby značky IVECO;
  • DON’T STOP CONFERENCE (nezastavujme konference): pro zprostředkování přímého přenosu a nahrávek z konferencí, tiskových brífinků a rozhovorů;
  • DON’T STOP STORIES (oživme příběhy): historické videozáznamy zprostředkující bohaté události a zkušenosti značky IVECO.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!