Pracovní oblečení značky Mewa poskytuje volnost a pohodlí i při vyšších teplotách

11 června 2019, 9:38

Pracovníci vykonávající náročnou fyzickou činnost venku, se také rychleji potí. Aby práce v horkých dnech nebyla tak obtížná, měli by volit lehké a vzdušné oblečení, vyrobené nejlépe z prodyšných tkanin.

Pracovní oblečení značky Mewa Praktické pracovní šortky s dostatkem prostoru

Aby zaměstnanci nepoužívali své vlastní letní oblečení a nezanedbávali tak bezpečnost při práci, mohou si pronajmout vybavení od poskytovatele textilních služeb Mewa. Pro ty, kteří při uzavírání smlouvy se společností Mewa mysleli na možnost využívání letního oblečení, mohou nejen využít standardního oblečení s dlouhými kalhotami a bundami, ale také verzi oblečení pro letní sezónu.

Mewa nabízí například praktická trička a polokošile nebo vesty pro chladnější dny. Pokud to práce dovolí, mohou pracovníci nosit také šortky. Příjemné jsou kalhoty s pružnými strečovými vsadkami u opasku, které umožňují naprostou volnost při pohybu. U kratších typů kalhot jsou k dispozici také dostatečně velké kapsy pro nářadí a součástky.

Bezpečnostní boty jsou nutností také v létě

Stejně jako v případě letních kalhot, triček a vest, jsou bezpečnostní vlastnosti pracovní obuvi mimořádně důležité. Díky nejnovějším inovacím existují boty, které jsou bezpečné, lehké, pohodlné a kromě toho moderně vypadají. V létě jsou nutností i sluneční brýle a ochranný krém. Od června nabízí Mewa outfity vhodné také pro stavby na silnicích nebo k likvidaci odpadu. Sortiment je rozšířen o bermudy a trička s reflexními prvky.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!