Renault Trucks představuje nový Master

30 dubna 2019, 12:13

Nová přední maska, nový interiér, nové motory, nové pomocné systémy řízení – Renault Trucks uvádí na trh nový model Master. Při této příležitosti představuje také svou exkluzivní edici: Master Red EDITION. Tato edice je k dispozici pro všechny varianty modelové řady Master s dieselovým nebo elektrickým pohonem.

Renault Trucks nový Master

Renault Trucks uvádí na trh nový model Master s odvážným designem robustní přední masky, inovovaným interiérem, kompletně přepracovanou přístrojovou deskou a volantem a s řadou ergonomických úložných prostor. Nabízí nové pomocné systémy řízení: nouzové brzdění, asistent bočního nárazového větru, permanentní snímání prostoru za vozidlem, varování v mrtvém úhlu a parkovací asistent vpředu a vzadu.

Nový Master zahrnuje šest dieselových variant motorů Euro 6 d-temp a Euro VI, od 130 do 180 k/400 Nm a jednu variantu elektrického motoru o výkonu 57kW. Všechny spalovací motory jsou vybaveny technologií Bi-Turbo, která kombinuje nízký krouticí moment se zvýšeným výkonem pro optimální jízdu. Spotřeba paliva se proto snižuje až o 1L/100 km a emise CO2 zůstávají pod kontrolou.

Master Red EDITION, exkluzivní edice Renault Trucks

Master Red EDITION je k dispozici ve variantě furgon, podvozek s kabinou nebo plošina k dostavbě a je sériově vybaven novým motorem Euro 6 d-temp o výkonu 150 k /385 Nm. Součástí standardního vybavení je také robustní chromovaná přední maska, která  dokonale ladí s novými LED světlomety.

Interiér vozidla nabízí nové čalounění, chromovanou úpravu větracích otvorů a ovladačů klimatizace a černou chromovanou řadicí páku, které podtrhují harmonii čistých a moderních linií. Master Red EDITION je standardně vybaven vysouvací podložkou pro další pracovní nebo relaxační prostor, odkládací schránkou pro ještě více úložného prostoru a bezdrátovou nabíječkou pro chytré telefony.

Nové vybavení zvyšuje bezpečnost a pohodlí řidiče (klimatizace, tempomat a omezovač rychlosti, automatická aktivace světel a stěračů) a nabízí nové funkce jako rádio bluetooth USB, asistent bočního nárazového větru anebo skládací klíč se dvěma tlačítky.

V nabídce jsou také další volitelné výbavy:

  • nouzové brzdění AEBS,
  • permanentní snímání prostoru za vozidlem: obrazovka je propojená s kamerou umístěnou v zadní části vozidla, která umožňuje řidiči sledovat prostor za vozidlem navíc k výhledu, který poskytují vnější zpětná zrcátka,
  • parkovací asistent: přední radar je dostupný navíc k zadnímu radaru pro jednoduché manévrování,
  • varování v mrtvém úhlu: varovné světlo ve zpětném zrcátku upozorňuje řidiče o přítomnosti vozidla v mrtvém úhlu,
  • přídavné zamykání bočních a zadních dveří zlepšuje zabezpečení nákladového prostoru,
  • multimediální systém MediaNav4 7’’ multi-dotyková obrazovka, obsahující replikaci chytrých telefonů pro Android AutoTM a Apple CarPlayTM pro použití aplikací telefonu během řízení.

Uvedení limitované Red EDITION potvrzuje závazek značky Renault Trucks v segmentu lehkých užitkových vozidel, ve kterém francouzský výrobce zaznamenává konstantní nárůst prodaných vozidel, které vzrostly za uplynulé čtyři roky o 10 %.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!